Tutucu Pansiyon & Restaurant, Kapaklı, Armutlu, Yalova, Gemlik, Bursa Hotel

Hakkımızda

Marmaranın cennet koyu Kapaklı’da doğa, tarih ve denizle iç içe, huzur ve rahatlık ile geçecek bir tatil için sizleri Tutucu Pansiyon’a, Kapaklı’ya bekliyoruz!

Çam ağaçları ile süslü bahçemiz ve normal odalar ile oluşan tesisimizde, hem özlediğiniz doğa tatilini yaşayacak hem de 5 yıldızlı bir otelden bekleyeceğeniz konforu yaşayacaksınız.

Büyük şehirlerin gürültüsünden uzak, Kapaklı‘da çam bahçesinin içerisinde güvenli ve samimi bir ortamda, bulunan pansiyonumuz 50 yatak kapasitesine sahiptir. Tutucu Pansiyon sizlere her türlü imkanı sunmakta ve müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Dört mevsim açık olan pansiyonumuz 1984 yılından bu yana Ali Tutucu ve Oğulları tarafından hizmet vermektedir. Tesisimiz Kapaklı’da deniz sıfır konumu ile ideal bir eşsiz bir tatil sunmaktadır.

alitutucuAli Tutucu

Tutucu Pansiyon ve Restaurant sahibi Ali Tutucu, 1984 yılında turizme kaldıkları evin iki odasını kiralamakla başladılar. İlerleyen yıllarda 20 oda kapasiteli Tutucu Pansiyon’u şimdiki haline getirdiler. İlk yıllarda pansiyonculuğun yanında balıkçılıkla uğraşan aile, misafirlerine sundukları leziz deniz mahsullerini halen kendilerin olan balıkçı teknesiyle misafirlere sunmaktadır. Tutucu Pansiyon & Restaurant Kapaklı koyunda kurulan ilk pansiyondur. Turizm konusunda epey tecrübeli olan Tutucu ailesi, sizleri de değerli misafirleri tesiste görmekten mutluluk duyacaktır.